Sz-L Bau prospektus   PDF (1.2MB)
Építésvezető / Pályakezdő építésvezető

Leírás:
  • Az Sz-L Bau Kft. 20 éve alakult, teljesen hazai magántulajdonú társaságként; napjainkban elismert, a Közép-dunántúli térségben meghatározó piaci szerepet betöltő vállalat. Fő profilunk a magasépítési létesítmények generálkivitelezése, melyen belül igen szerteágazó a tevékenységünk. (műemlékek, ipari létesítmények, csarnokok, családi házak stb.)

    Munkáltatóként jellemez minket a megbízhatóság és stabilitás, a folyamatos és dinamikus fejlődés, a családbarát-szemlélet, a tudás, a szorgalom és lojalitás elismerése és a környezettudatosság.

    Kivitelezési csapatunkba új munkatársat keresünk

    ÉPÍTÉSVEZETŐ

    munkakörbe.

    PÁLYAKEZDŐKNEK IS!

    FELADATOK, AMELYEK RÁD VÁRNAK:

    • építési munkák műszaki, szakmai irányítása, ütemterv szerinti vezetése
    • projektek dokumentálása, átadási dokumentációk elkészítése
    • kapcsolattartás projektvezetővel, alvállalkozókkal, beszállítókkal
    • anyagok, eszközök, emberi erőforrás koordinálása
    • építési megbeszéléseken való aktív részvétel és közreműködés

Elvárások:
  • TE VAGY AZ IDEÁLIS JELÖLT, AMENNYIBEN:

    • legalább középfokú építőipari végzettséggel rendelkezel
    • 1-2 év építésvezetői/művezetői szakmai tapasztalatod van
    • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel
    • megbízhatóan és felelősségteljesen dolgozol
    • kiváló a szervező- és a problémamegoldó képességed

    AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSHEZ ELŐNYT JELENT:

    • felsőfokú építész/építőmérnöki végzettséggel rendelkezel
    • felelős műszaki vezetői jogosultsággal rendelkezel

Amit kínálunk:
  • HA RÁD ESIK A VÁLASZTÁSUNK:
    változatos, felelősségteljes feladatokkal találkozhatsz
    egy magasan kvalifikált, tapasztalt csapat, projekt-team tagja leszel
    piacképes jövedelemmel és juttatásokkal díjazzuk a munkádat
    szakmai és személyes fejlődést, hosszútávú karrierlehetőséget kínálunk

    EGYÉB INFORMÁCIÓ AZ ÁLLÁSRÓL:
    Munkavégzés helye jellemzően Tapolca 60 km-es körzete
Jelentkezési határidő:
  • 2017. október 31.
  • A pályázatát a hr@szlbau.hu e-mail címre kell beküldeni, a tárgynál megjelölve a betölteni kívánt pozíciót és a jelentkező nevét.
    A pályázatnak minimum a következőket kell tartalmaznia: fényképes önéletrajz, motivációs levél, diploma másolat.
    A csatolt dokumentumok neveit úgy adja meg, hogy abból a jelentkező személye és a dokumentum tartalma beazonosítható legyen!

    KIVÁLASZTÁSI FOLYAMAT

    1. A beérkezett pályázatokat a feldolgozás után elbíráljuk és értesítést küldünk annak eredményéről.
    2. A nyitott pozícióban kiírt elvárásoknak megfelelő pályázókkal felvesszük a kapcsolatot és egy rövid telefonos beszélgetés keretében egyeztetünk a részletekről és a személyes interjú időpontjáról.
    3. A személyes interjún a HR-es kolléga és a közvetlen vezető/ügyvezető igazgató fogadja a jelölteket, ahol egy beszélgetés keretében kerül sor az eddigi szakmai tapasztalatok, valamint a megszerzett tudás bemutatására, feladatok megoldásra és ekkor kerül sor a munkakörhöz kapcsolódó feladatok részletes ismertetésére is.
    4. Sikeres interjú után a következő interjún a kiválasztási folyamat utolsó állomásaként kerül sor az ajánlattételre, a kölcsönös megállapodásra.
    5. Interjún megjelent pályázóinkat telefonon, vagy levélben tájékoztatjuk pályázatuk kimeneteléről.

  SZ-L Bau Kft.

Székhely: 8300 Tapolca, Gyulakeszi út 8.

Telefon: 87/411-954 | Fax: 87/510-953
Cégismertetől Elérhetőségeinkl Gépparkl Folyamatban lévő projektekl Állásajánlatokl Tevékenységeinkl Referenciáinkl Partnerekl Hírek, aktualitások

Adatvédeleml Impresszum